19 באפריל 2017

Catalyst Global, הרשת הגדולה ביותר בעולם לגיבוש צוותים מנצלת את ההזדמנות לשינוי בבריטניה בעקבות ההודעה על פירוק קבוצת BlueHat.

 

"אנחנו מופתעים מהחדשות על פירוק קבוצת BlueHat במיוחד בהתחשב בכך שמכירות מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global היו מוצלחות מאוד בבריטניה במהלך 5 השנים האחרונות. לרשת Catalyst Global יש כיום למעלה מ- 45 שותפים ברחבי העולם. במהלך שנות עבודתם עמנו, Bluehat היו בעקביות אחד מ- 5 המובילים ברשת ", אמר מארק דוונפורט,  מנהל פיתוח עסקי ב- Catalyst Global. "אלה חדשות מאכזבות. פיתחנו מערכת יחסים נהדרת לאורך השנים עם הצוות בקבוצת BlueHat שהיו צוות מיומן ובעל ידע. פירוק זה מקורו בניהול כושל והוא הפסד גדול לתעשייה. "

קבוצת BlueHat הייתה המפיץ הבלעדי של מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst Global בבריטניה מאז 2011. בשנת 2011, עם מוניטין רב בשוק ועם בסיס לקוחות יציב, כמו גם, צוות טוב, קבוצת BlueHat נחשבה לבחירה חיובית. אנו נוטים להאמין כי שורה של החלטות עסקיות גרועות לגיוון בשוק האירועים והשווקים אחרים, הסיחה את Bluehat מן הליבה העסקית של גיבוש צוות בבריטניה, והובילה לדעיכתם האיטית במהלך השנים האחרונות.

 

בעקבות הידיעה על הפירוק, Catalyst Global מיד סיימה את הרישיון הבלעדי של קבוצת Bluehat לבריטניה. אך עם השינוי באה ההזדמנות.

"אנחנו ב- Catalyst Global , הגדרנו מחדש את הטריטוריה בבריטניה ונכריז על השותף החדש שלנו בסקוטלנד בשבוע הקרוב," ציין דוונפורט בסיפוק.

דוונפורט גם הזכיר ש- Catalyst Global נמצאת בדיונים עם מספר חברות מבוססות אשר מתחרות על הזכויות למכור ולהפיץ את מוצריה באנגליה. דוונפורט היה להוט להרגיע את הלקוחות בבריטניה שכל הדירקטורים לשעבר של קבוצת Bluehat או גלגולים חדשים של המותג קבוצת Bluehat לא יקבלו הצעת רישיון להפצת מוצרי Catalyst Global בבריטניה.

התקבלו בקשות רישיון ל- Catalyst אנגליה וההחלטה הסופית תבוצע במהלך השבועיים הקרובים. דוונפורט מסכם שבקרוב יהיו העסקים כרגיל עבור הלקוחות הוותיקים אשר במהלך 30 השנים האחרונות העריכו את תיק מוצרי תכניות גיבוש הצוות המקיף, המעוצב והנחקר היטב של Catalyst Global, כפעילויות חד-פעמיות בניית פעילויות או כחלק בלתי נפרד מאסטרטגיית ההון האנושי הכוללת שלהם.