11 באוגוסט 2016

אנו שמחים להודיע כי קבוצת Antawaya צ'ילה הצטרפה לרשת גיבוש הצוות של Catalyst Global. אנו רואים בכך צעד משמעותי לקראת הגדלת הנוכחות של Catalyst Global בדרום אמריקה.

קבוצת Antawaya הוקמה בשנת 2011, עם מרכז פעילות ומנהיגות חיצוני, פארק Antawaya, על 11,000 הקטרים של יער sclerophyllous למרגלות סנטיאגו. די מהר הם התחילו בפיתוח קבוצת הייעוץ UHC Capacity בעיר סנטיאגו והתמקדו בהדרכה, מנהיגות ומיומנויות תקשורת יעילות עבור תאגידים מקומיים ובינלאומיים הפועלים בצ'ילה, כמו גם, מספר גדל והולך של עסקים שביקרו בצ'ילה למטרת כנסים, מפגשים, קונגרסים ועידוד תיירות.

הצוות הרב-תחומי של קבוצה Antawaya שואף ליצור שינוי עבור עסקים וצוותים, להעשיר את חייהם של אנשים מבחינה אישית ומקצועית באמצעות גיבוש צוות, הכשרה ולמידה חווייתית. קבוצת Antawaya היא המומחת בצ'ילה באירועי חוץ ופנים עסקיים, תוכניות הכשרה רב-יומיות מקיפות, משחקי עסקים אינטראקטיביים ופעילויות גיבוש.

"עבורנו, בקבוצת Antawaya , זהו אתגר גדול ומהנה להיות חלק מרשת Antawaya .Catalyst היא חברה שתמיד שואפת לספק חוויה ייחודית וחדשנית ללקוחותינו, וזו הסיבה שכאשר למדנו על Catalyst Global והציעו לנו את ההזדמנות להצטרף, לא היססנו. אנו שמחים על האתגר לרתום את מלוא היתרונות של רשת Catalyst ולהביא אותם לשוק הצ'יליאני. "

אלפונסו קאנאלס, מנהל, קבוצת Antawaya 

כל השותפים של Catalyst Global עוברים הכשרה מקיפה כדי להבטיח שמוצרי גיבוש הצוות של Catalyst נמכרים ונמסרים באותם סטנדרטים גבוהים על פני כל הגלובוס. ברוח האמיתית של שיתוף פעולה ושיתוף מידע שרשת Catalyst Global הפכה ידועה בזכותם, אלפונסו קאנאלס משתתף בימים אלה בהכשרה נרחבת בתפקיד בהזמנת השותף Be Challenged מאוסטרליה לפני נסיעה לניו זילנד לעבוד עם Team Up אירועים.

"אנו נרגשים שיש לנו כזו חברה המעריכה הדרכה  ומייצגת את מוצרי גיבוש הצוות של Catalyst בצ'ילה. אלפונסו והצוות בבית Antawaya נלהבים באמת מהתוצאות המדהימות שגיבוש צוות יכול להביא לעסקים, לצוותים וליחידים המאמינים לחלוטין בכוחם של מוצרי Catalyst Global. אנחנו מצפים גם לתובנות ולידע שקבוצת Antawaya תביא לקהילה הגלובלית של Catalyst של מקצועני גיבוש צוות. "

גיא בייקר, מנכ"ל, Catalyst Global