25 באוקטובר 2015

BeChallenged הם כעת השותפים הרשמיים והבלעדיים של Guinness World Records™ Team Challenge באוסטרליה, זה נותן ל- BeChallenged את הזכויות לספק אירוע שיא גינס ברמה עולמית ברחבי אוסטרליה.

במסגרת הקשר בין Catalyst Global ו- שיאי גינס™, GWR Team Challenge נפרש בהדרגה דרך הרשת של Catalyst Global. הוא זמין בבריטניה באמצעות שותפי Catalyst Global, קבוצת BlueHat Group, במזרח התיכון באמצעות BizEvents ועכשיו באוסטרליה דרך BeChallenged.

ההשקה הרשמית נערכה ב- 16 יום שישי אוקטובר בנובוטל סידני על נמל דרלינג. 50 נציגים מתוך מגוון רחב של ענפי מגזר עסקיים שונים הגיעו כדי לנסות את מזלם בשבירת שיא גינס. לאחר תדריך צוות וסיבובי אימון הצוותים התחרו נגד השעון כדי לראות איך הם מתמודדים על התואר הרשמי. "ההתרגשות בחדר הייתה פשוט מדהימה" - הארד רוק קפה אוסטרליה היו הצוות המוביל ועברו לשלב הסופי בתחרות הרשמית של שיאי גינס. "מעולם לא ראיתי דבר כזה" - Transport NSW.

BeChallenged יכול להפעיל עכשיו את האירוע הזה בכל מקום באוסטרליה, הן ארועים חיצוניים והן מקורים לקבוצות 8 אנשים ומעלה. מלבד היותם אחת מאפשרויות גיבוש הצוות הייחודיות ביותר באוסטרליה לקבוצת Guinness World Records ™ Team Challenge יש שפע של יתרונות מפתח לגבי צוותים כגון; תקשורת, שיפור תהליכים, הישגיות הקבוצה ולא רק ההזדמנות לנסות לשבור שיא גינס.אלא גם להיות מסווגים רשמי Officially Amazing™.

אודות Catalyst אוסטרליה BeChallenged

BeChallenged הינה חברת גיבוש צוות חדשנית, מאוד מקצועית ומלאת התלהבות אשר מעצבת ומסייעת בתוכניות גיבוש צוות ייחודי ואירועי צוות בכל רחבי אוסטרליה. יש ל- BeChallenged בנק עשיר של למעלה מ -100 מושגי תוכנית, הנעים בין ממריצים של 30 דקות, תוכניות חצי יום, לאירועי ערב ולסדנאות. בין אם מדובר בפנים או בחוץ BeChallenged תהיה התאמה מושלמת בשבילך.