הפרס הגדול ביותר שחברה יכולה לקבל הם לקוחות מרוצים. בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו.

"What the team liked most about Chain Reaction was the challenge to connect the tables, which is often an issue during daily work: how to connect with a colleague from another department. I can highly recommend Chain Reaction and Catalyst China, Team Building Asia.”

Juergen Heise LEHVOSS Shanghai

מה אוכל להגיד – היה יום מדהים!! חייבים להגיד לכם ולצוות שלכם תודה ענקית על זה ששוב עליתם על כל הציפיות שלנו.

Virgin Atlantic Airways

שוב תודה רבה על יום הכיף בחוץ הנהדר בשבוע שעבר. שמענו הרבה דברים מצויינים מהמשתתפים, שהם נהנו מאוד ביום הזה וחשבו שזאת דרך מקסימה לסיים את התכנית. אני חושב שאנחנו בכושר מצויין לקראת האירועים העתידיים שלנו!

Google

Peak Performance היה השיא של הכנס השנתי של Artisan Recruitments ויום תכנון האסטרטגיה. רצינו פעילות שתעניק תחושה של תחרות, הזדמנות לחשיבה מהירה, יכולת עמידה, עבודת צוות ולספק לצוות שלנו קצת בידור על הדרך. הצוות שלנו היה באמת מעורב בפעילות ונהנה מאוד מהאתגרים שהיו גם חלק מהמשחק Peak Performance. התוצאות נמשכו בחזרה בעבודה כשחברי הצוות משתמשים בכישורים שהם למדו במשרד ואנחנו עדיין שומעים אנשים מדברים על מה הכנת הדגלים, בניית האוהלים וההבנה של רתמות החבל. כמנהל "אנשים ותרבות" אני ממליץ מאוד על Peak Performance שמועבר על ידי Be Challenged.

Skye London Artisan Recruitments

אנחנו עובדים עם Catalyst רומניה - UNIVERSUM מאז 2006 על פרויקטי מיתוג מעסיק, תמריצים ואירועי חברה, פעילויות אנימציה וגיבוש צוות פנימיות המערבות את כלל עובדי החברה מהנהלת הביניים עד ההנהלה הבכירה, מצוות העובדים לממונים. אני יכול לאשר שהם היו מסורים מאוד לפרויקטים שלנו ותרומתם הוערכה מאוד ואני חייב להדגיש את הדחף וההתלהבות שלהם, תשומת לב לפרטים, יוזמה, רמת האנרגיה, דמיון וגמישות. מלבד ההנאה לעבוד איתם, UNIVERSUM הציגו רעיונות יצירתיים ופיתחו ויישמו אותם בהצלחה במהלך האירוע שלנו. Catalyst היו סוכנות מלאת תושייה, יצירתית, מוכוונת פתרון שהצליחה לעתים קרובות להביא גישות חדשות וחדשניות לפרויקט שהוקצה עבורם. אנו ממליצים בחום על UNIVERSUM כספק; הם לא רק שותף עסקי אמיתי אשר תמיד מבין בדיוק על מה הפרויקט מלכתחילה, אלא גם איך לגרום לו להעשות במהירות וביעילות. דנונה רומניה תמשיך לעבוד יחד עם UNIVERSUM ואנו ממליצים עליהם בזכות המקצועיות והיצירתיות שלהם הן בפיתוח והן ביישום פרויקטים ארגוניים.

Luiza Toma Danone Romania

Participants of the Go Team adventures in Sigulda returned in a very good mood and surprised by the very well-prepared, thoughtful and arranged event. Everyone was able to choose how much they want to walk and how many things they want to see from Sigulda. Ride with soft-bob, was like the cherry on top of the dessert - a perfect ending of an event. As well awards - tasty gingerbreads, were great. Everyone was filled with positive emotions, satisfied with event organization and very well-spent day. Thank you for cooperation and I certainly hope to work together in the future.

Evija Dreimane Ernst & Young Baltic

Team Torque היה אהוב על כל צוות העובדים שלנו מאוד וחלק בלתי נפרד מצוות הפיתוח שלנו. אני מקווה לתכנן אירוע נוסף איתכם בקרוב!

Wataniya Telecom
אירוע: Team Torque

אירוע גיבוש הצוות הזה הוכתר הגדול מכולם! זהו הישג לא קטן וזה הכל בזכות הצוות שלכם!

BASF

האירוע היה מבריק ומאורגן היטב! הצוות שלנו העריך מאוד את זה ואני באופן אישי לא יכולתי להיות יותר אסיר תודה לכל מי שתרם להצלחתו. תודה לכם שוב!

Dade Behring

זה היה תענוג מוחלט לעבוד עם צוות המכירות והאירועים שלכם באירוע Chariot Challenge שלנו!

Edward W Kelley & Partners

הצוות שלכם עשה עבודה מצוינת ודאג לשמור על אירוע אתגר F1 שלנו תוסס לכל אורכו! עבודה טוב והמשיכו ככה!

Carrier Transicold Europe

תחושת האופוריה שעלתה מההופעה הייתה משהו יוצא דופן ובאמת סיפקה לכולם רגע מיוחד במינו.

Bupa
אירוע: Orchestrate!

הצוות שלכם הביא את אלמנט גיבוש הצוות לידי ביטוי בצורה כזאת מעודנת שאפילו המשתתפים לא שמו לב!

Aventis

אנו מודים לכם על חוויה נהדרת - כולנו נהנינו מאוד בשני הימים.

Avis

אני רוצה להודות לכם על סוף שבוע מהנה ומעניין. אני חושב בנימה חיובית שזה היה אחד האירועים הכי טובים מסוג זה שהיה לי העונג להשתתף בהם.

Barclays Capital

עליתם על כל הציפיות שלנו - כל הכבוד! אשמור על קשר! המשוב מהצוות שלנו הוא 'וואו'! הם אף פעם לא חשבו שמה שיצרנו אפשרי. כמו שאמרתם: בלתי אפשרי לאפשרי!

Barclays Capital

תודה גדולה לכם ולצוות שלכם על הפיכת אירוע The Big Picture לבאמת יוצא דופן. אני חושב שהמועמדים עזבו עם רושם כל כך טוב על Investec ועל ה-'מיוחדות' שלנו. הבנתם את Investec כל כך טוב, הלהט והאנרגיה שלכם ממש מדהימים. אנחנו כל כך מצפים לעבוד יחד שוב.

Investec Bank

נראה שלכולם היה הרבה כיף ולכולם יש השראה להעביר את המסר הלאה.

Estée Lauder

תודה על הפיכת קהל חשוד וציני מאוד לחבורה נלהבת ונרגשת של אנשים... ההשפעה של- the Big Picture הייתה על החברה כולה הייתה פשוט מדהימה. אנשים עדיין לא מאמינים שהם מילאו חלק ביצירת המופת אשר עומדת היום באטריום. ההתרגשות מהיום עדיין נמשכת בבניין וסייעה להעלות את המורל של כולם. אתם מנענעים ומזיזים!

Ericsson
אירוע: The Big Picture

תודה שוב על אירוע גיבוש צוות מאוד מקצועי שכולם נהנו ממנו מאוד לגמרי!

Deloitte Consulting

היום כולו היה חוויה מסעירה. אני נהניתי מאוד מכולו.

Johnson Matthey

נהננו מאוד, לא רק שלמדנו הרבה עלינו כקבוצה אבל גם כל אחד מאיתנו למד על הגירעונות שלו. למרות מזג האוויר הקר היה לנו נהדר. החבר'ה היו נהדרים, הם אפילו עזרו לי עם קו הייצור לאריזת חבילות מתנה לשני בלילה.

Johnson & Johnson

הקורס היה מאוד כיף ופנטסטי! כל הכבוד - להתראות בקרוב בכנס התקציב שלנו.

McCain

רק הערה קצרה כדי לומר תודה על בוקר פנטסטי - קיבלתי משוב מדהים מכל מי שהשתתף ושיעורים רבים וטובים הופקו מהפעילויות. מצפה לעשות איתך עסקים בעתיד !!

McDonalds

פעילות הפסקת הפרסומות הייתה מהממת! כולם מאושרים עם התוצאות הסופיות והמקצועיות של פונקצית התגמול.

Nestlé
אירוע: Commercial Break

אירוע הצוות הטוב ביותר בעולם!

roc consulting

ראשית, הרשו לי להודות לכם ולצוות כולו על אירגון סופשבוע באמת יוצא מן הכלל - מתחילתו ועד סופו. מנקודת מבט של פעילות גיבוש צוות, כל הציפיות שלי מהשתתפויות בעבר בסופי שבוע כאלה התמלאו מעל ומעבר. הצוות שלנו באמת נקשר (בדרך כלל יש מיתוסים ושמועות שסופי שבוע מהסוג הזה הם רק מסיבה ענקית). הפעילויות היו מובנות ומאורגנות היטב ולקחו בחשבון כל חבר בכל המובנים.

Reckitt Benckiser

כולם עשו חיים משוגעים. הפעילויות מצוינות ואינטראקטיביות... באופן כללי יום נהדר.

Sab Miller

היה לנו כיף גדול. זה היה מאוד מלמד. הצוות שלכם היה מאוד מיומן ומאוד מקצועי. הם ידעו מה נדרש מהם, ופירקו את זה לפרטים כל כך בקלות. צוות EXCO הוכיח שינויים גדולים ורוח צוות בין עצמנו ובין חברי הצוות. אנחנו באמת מצפים לעבוד עם הצוות שלכם שוב בעתיד הקרוב.

USAID

Participants of the Go Team adventures in Sigulda returned in a very good mood and surprised by the very well-prepared, thoughtful and arranged event. Everyone was able to choose how much they want to walk and how many things they want to see from Sigulda. Ride with soft-bob, was like the cherry on top of the dessert - a perfect ending of an event. As well awards - tasty gingerbreads, were great. Everyone was filled with positive emotions, satisfied with event organization and very well-spent day. Thank you for cooperation and I certainly hope to work together in the future.

Evija Dreimane Ernst & Young Baltic

We used the game Re-Dub to kick off one of our leader´s seminar and our day started very successfully. We got little cartoon clips and we created new scenarios based on real management situations. Results were cool and humorous and people were surprised: "Is that really my voice?". The game is pleasantly intense, roles have to be divided very quickly and there is no extra time for further discussions. I definitely recommend Catalyst!

Jannika Lill Estonian Energy
אירוע: Re-Dub

Team building activities organized by Agency ŪPAS, that represents the Catalyst Global, are amazing and innovative business simulations, that ignite creativity, strong cooperation and high level of engagement within the team. It fills the participants with positive adrenaline and creates a perfect way of having fun, but also the activities have great potential to be used as valuable learning tools, that provide rich insights on team behaviours and can be a part of a team development plan in order to increase performance. Would definitely recommend trying Beat the Box, Bean Around the World and The Domino Effect team building programs.

Eglė Rosenaitė Wrigley Baltics

Domino Effect is a team building game with profound learning outcomes which are easy to adapted into everyday work situations. Following analysis is what turns this game from a common past time entertainment into a way of learning.

Karin Taalik Elektrilevi
אירוע: The Domino Effect

שכרנו את UNIVERSUM לאירוע גיבוש צוות עבור צוות ההנהלה הבכירה של XEROX. אהבנו מההתחלה את ההתלהבות שלהם ואת הרעיונות החדשים והיצירתיים שלהם. הרעיון שהציעו היה מקורי, בלתי נשכח ומבדר במידה שווה. הערכתנו נתונה להם גם משום שהם הצליחו להתאים את האופי המגוון של הקבוצה שלנו, תוך שמירה על כל המשתתפים מעורבים ומרגישים חלק מהקבוצה. אנו ממליצים בחום על UNIVERSUM עבור כל חברה, שמחפשת שותף אמין ויצירתי לגיבוש הצוות שלה או לאירועים אחרים המוקדשים לעובדיה.

Mihaela Ionita Xerox Romania

We are still living with nice memories from your organised event The Big Picture. I have heard only good things from my collegues. Everything was wonderful! Now I suggest you to all my acquaintances. Thank you! Good luck!

Andis Zalpēteris Latvian State Forests

We are still living with nice memories from your organised event The Big Picture. I have heard only good things from my collegues. Everything was wonderful! Now I suggest you to all my acquaintances. Thank you! Good luck!

Andis Zalpēteris Latvian State Forests
אירוע: The Big Picture