הפרס הגדול ביותר שחברה יכולה לקבל הם לקוחות מרוצים. בדקו מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו.

מה אוכל להגיד – היה יום מדהים!! חייבים להגיד לכם ולצוות שלכם תודה ענקית על זה ששוב עליתם על כל הציפיות שלנו.

Virgin Atlantic Airways

שוב תודה רבה על יום הכיף בחוץ הנהדר בשבוע שעבר. שמענו הרבה דברים מצויינים מהמשתתפים, שהם נהנו מאוד ביום הזה וחשבו שזאת דרך מקסימה לסיים את התכנית. אני חושב שאנחנו בכושר מצויין לקראת האירועים העתידיים שלנו!

Google

Peak Performance היה השיא של הכנס השנתי של Artisan Recruitments ויום תכנון האסטרטגיה. רצינו פעילות שתעניק תחושה של תחרות, הזדמנות לחשיבה מהירה, יכולת עמידה, עבודת צוות ולספק לצוות שלנו קצת בידור על הדרך. הצוות שלנו היה באמת מעורב בפעילות ונהנה מאוד מהאתגרים שהיו גם חלק מהמשחק Peak Performance. התוצאות נמשכו בחזרה בעבודה כשחברי הצוות משתמשים בכישורים שהם למדו במשרד ואנחנו עדיין שומעים אנשים מדברים על מה הכנת הדגלים, בניית האוהלים וההבנה של רתמות החבל. כמנהל "אנשים ותרבות" אני ממליץ מאוד על Peak Performance שמועבר על ידי Be Challenged.

Skye London Artisan Recruitments

אנחנו עובדים עם Catalyst רומניה - UNIVERSUM מאז 2006 על פרויקטי מיתוג מעסיק, תמריצים ואירועי חברה, פעילויות אנימציה וגיבוש צוות פנימיות המערבות את כלל עובדי החברה מהנהלת הביניים עד ההנהלה הבכירה, מצוות העובדים לממונים. אני יכול לאשר שהם היו מסורים מאוד לפרויקטים שלנו ותרומתם הוערכה מאוד ואני חייב להדגיש את הדחף וההתלהבות שלהם, תשומת לב לפרטים, יוזמה, רמת האנרגיה, דמיון וגמישות. מלבד ההנאה לעבוד איתם, UNIVERSUM הציגו רעיונות יצירתיים ופיתחו ויישמו אותם בהצלחה במהלך האירוע שלנו. Catalyst היו סוכנות מלאת תושייה, יצירתית, מוכוונת פתרון שהצליחה לעתים קרובות להביא גישות חדשות וחדשניות לפרויקט שהוקצה עבורם. אנו ממליצים בחום על UNIVERSUM כספק; הם לא רק שותף עסקי אמיתי אשר תמיד מבין בדיוק על מה הפרויקט מלכתחילה, אלא גם איך לגרום לו להעשות במהירות וביעילות. דנונה רומניה תמשיך לעבוד יחד עם UNIVERSUM ואנו ממליצים עליהם בזכות המקצועיות והיצירתיות שלהם הן בפיתוח והן ביישום פרויקטים ארגוניים.

Luiza Toma Danone Romania

Team Torque היה אהוב על כל צוות העובדים שלנו מאוד וחלק בלתי נפרד מצוות הפיתוח שלנו. אני מקווה לתכנן אירוע נוסף איתכם בקרוב!

Wataniya Telecom
אירוע: Team Torque

אירוע גיבוש הצוות הזה הוכתר הגדול מכולם! זהו הישג לא קטן וזה הכל בזכות הצוות שלכם!

BASF

האירוע היה מבריק ומאורגן היטב! הצוות שלנו העריך מאוד את זה ואני באופן אישי לא יכולתי להיות יותר אסיר תודה לכל מי שתרם להצלחתו. תודה לכם שוב!

Dade Behring

זה היה תענוג מוחלט לעבוד עם צוות המכירות והאירועים שלכם באירוע Chariot Challenge שלנו!

Edward W Kelley & Partners

הצוות שלכם עשה עבודה מצוינת ודאג לשמור על אירוע אתגר F1 שלנו תוסס לכל אורכו! עבודה טוב והמשיכו ככה!

Carrier Transicold Europe

תחושת האופוריה שעלתה מההופעה הייתה משהו יוצא דופן ובאמת סיפקה לכולם רגע מיוחד במינו.

Bupa
אירוע: Orchestrate!

הצוות שלכם הביא את אלמנט גיבוש הצוות לידי ביטוי בצורה כזאת מעודנת שאפילו המשתתפים לא שמו לב!

Aventis

אנו מודים לכם על חוויה נהדרת - כולנו נהנינו מאוד בשני הימים.

Avis

אני רוצה להודות לכם על סוף שבוע מהנה ומעניין. אני חושב בנימה חיובית שזה היה אחד האירועים הכי טובים מסוג זה שהיה לי העונג להשתתף בהם.

Barclays Capital

עליתם על כל הציפיות שלנו - כל הכבוד! אשמור על קשר! המשוב מהצוות שלנו הוא 'וואו'! הם אף פעם לא חשבו שמה שיצרנו אפשרי. כמו שאמרתם: בלתי אפשרי לאפשרי!

Barclays Capital

תודה גדולה לכם ולצוות שלכם על הפיכת אירוע The Big Picture לבאמת יוצא דופן. אני חושב שהמועמדים עזבו עם רושם כל כך טוב על Investec ועל ה-'מיוחדות' שלנו. הבנתם את Investec כל כך טוב, הלהט והאנרגיה שלכם ממש מדהימים. אנחנו כל כך מצפים לעבוד יחד שוב.

Investec Bank

נראה שלכולם היה הרבה כיף ולכולם יש השראה להעביר את המסר הלאה.

Estée Lauder

תודה על הפיכת קהל חשוד וציני מאוד לחבורה נלהבת ונרגשת של אנשים... ההשפעה של- the Big Picture הייתה על החברה כולה הייתה פשוט מדהימה. אנשים עדיין לא מאמינים שהם מילאו חלק ביצירת המופת אשר עומדת היום באטריום. ההתרגשות מהיום עדיין נמשכת בבניין וסייעה להעלות את המורל של כולם. אתם מנענעים ומזיזים!

Ericsson
אירוע: The Big Picture

תודה שוב על אירוע גיבוש צוות מאוד מקצועי שכולם נהנו ממנו מאוד לגמרי!

Deloitte Consulting

היום כולו היה חוויה מסעירה. אני נהניתי מאוד מכולו.

Johnson Matthey

נהננו מאוד, לא רק שלמדנו הרבה עלינו כקבוצה אבל גם כל אחד מאיתנו למד על הגירעונות שלו. למרות מזג האוויר הקר היה לנו נהדר. החבר'ה היו נהדרים, הם אפילו עזרו לי עם קו הייצור לאריזת חבילות מתנה לשני בלילה.

Johnson & Johnson

הקורס היה מאוד כיף ופנטסטי! כל הכבוד - להתראות בקרוב בכנס התקציב שלנו.

McCain

רק הערה קצרה כדי לומר תודה על בוקר פנטסטי - קיבלתי משוב מדהים מכל מי שהשתתף ושיעורים רבים וטובים הופקו מהפעילויות. מצפה לעשות איתך עסקים בעתיד !!

McDonalds

פעילות הפסקת הפרסומות הייתה מהממת! כולם מאושרים עם התוצאות הסופיות והמקצועיות של פונקצית התגמול.

Nestlé
אירוע: Commercial Break

אירוע הצוות הטוב ביותר בעולם!

roc consulting

ראשית, הרשו לי להודות לכם ולצוות כולו על אירגון סופשבוע באמת יוצא מן הכלל - מתחילתו ועד סופו. מנקודת מבט של פעילות גיבוש צוות, כל הציפיות שלי מהשתתפויות בעבר בסופי שבוע כאלה התמלאו מעל ומעבר. הצוות שלנו באמת נקשר (בדרך כלל יש מיתוסים ושמועות שסופי שבוע מהסוג הזה הם רק מסיבה ענקית). הפעילויות היו מובנות ומאורגנות היטב ולקחו בחשבון כל חבר בכל המובנים.

Reckitt Benckiser

כולם עשו חיים משוגעים. הפעילויות מצוינות ואינטראקטיביות... באופן כללי יום נהדר.

Sab Miller

היה לנו כיף גדול. זה היה מאוד מלמד. הצוות שלכם היה מאוד מיומן ומאוד מקצועי. הם ידעו מה נדרש מהם, ופירקו את זה לפרטים כל כך בקלות. צוות EXCO הוכיח שינויים גדולים ורוח צוות בין עצמנו ובין חברי הצוות. אנחנו באמת מצפים לעבוד עם הצוות שלכם שוב בעתיד הקרוב.

USAID

שכרנו את UNIVERSUM לאירוע גיבוש צוות עבור צוות ההנהלה הבכירה של XEROX. אהבנו מההתחלה את ההתלהבות שלהם ואת הרעיונות החדשים והיצירתיים שלהם. הרעיון שהציעו היה מקורי, בלתי נשכח ומבדר במידה שווה. הערכתנו נתונה להם גם משום שהם הצליחו להתאים את האופי המגוון של הקבוצה שלנו, תוך שמירה על כל המשתתפים מעורבים ומרגישים חלק מהקבוצה. אנו ממליצים בחום על UNIVERSUM עבור כל חברה, שמחפשת שותף אמין ויצירתי לגיבוש הצוות שלה או לאירועים אחרים המוקדשים לעובדיה.

Mihaela Ionita Xerox Romania